O akcji

GRAMY, ŻEBY POMOC SZLACHETNEJ PACZKI MOGŁA DOCIERAĆ DO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH:
UBOGICH RODZIN, DZIECI, SENIORÓW, CHORYCH I OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWOŚCIAMI.

Polscy gracze po raz kolejny połączą siły, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących ze Szlachetnej Paczki. W dniach 15-17 października 2021 odbędzie się kolejna edycja charytatywnego streamu Gra Paczka. Już od 11 października ruszają streamy towarzyszące, poprzedzające główny event – dziesiątki graczy zaangażują się w pomoc już na tym etapie wydarzenia.

Czwarta odsłona eventu to kilkudziesięciu najlepszych polskich graczy, blisko 60 godzin gier i rozrywki live, konkursy z wyjątkowymi nagrodami, aukcje charytatywne i wiele wydarzeń towarzyszących – część wystartuje już na kilka dni przed oficjalnym startem Gra Paczki. Wszystko po to, aby najbardziej potrzebujący mogli otrzymać nowe życie. Chcemy, żeby ci, którzy potrzebują pomocy, nie zostali sami – do ich drużyny dołączą nowe, życzliwe osoby.

Gra Paczka towarzyszy 21. edycji Szlachetnej Paczki, która w grudniu po raz kolejny połączy tysiące osób: starsi i samotni, rodziny dotknięte biedą, dzieci, osoby z niepełnosprawnościami, otrzymają nie tylko pomoc materialną, ale również wsparcie i obecność wolontariuszy. Paczka może działać i rozwijać się dzięki tym, którzy wspierają projekt finansowo. Każda wpłata podczas Gra Paczki sprawia, że pomoc może docierać do tych, którzy potrzebują tego najbardziej.

Gra Paczkę 4 współtworzyć będą znani i lubiani gamerzy. Podczas kilkudziesięciu godzin transmisji każdy aktywny wpłacający może liczyć nie tylko na miejsce w prowadzonym w trakcie eventu rankingu, ale także na cenne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Polscy gamerzy po raz kolejny pomogą wrócić do gry tym, których dotknął los.
Dołącz do Gra Paczki 4 – baw się i pomagaj!


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką